بى عيب زندان پزشکی دادگاه قانونی

بى عيب: زندان پزشکی دادگاه قانونی اختلال روانی اخبار حوادث

دو پنالتی بر علیه شاگردان کلوپ، تاتنهام را به بازی برگرداند ، داور پیروزی را از لیورپول گرفت

لیورپول در هفته بیست و ششم لیگ برتر انگلیس در دیدار برابر تاتنهام به تساوی رسید. داور پیروزی را از لیورپول گرفت/ دو پنالتی بر علیه شاگردان..

ادامه مطلب

کت دوباره تن بارتومئو! ، دست به کار شدن به سبک آقای مدیر

به گزارش خبرآنلاین؛ روزی که مراسم معارفه نیمار در پارک دوپرنس برگزار شد، خیلی ها از نحوه عملکرد بارتومئو، مدیر کلوب بارسلونا، انتقاد کردند. عده ای که ر..

ادامه مطلب

بعضی از نتیجه نگرفتن من خوشحال شدند / کیانوش رستمی

قهرمان المپیک ریو گفت: شاید بعضی افراد از نتیجه نگرفتن من خوشحال باشند ولی آن‌ها دوستدار کشور عزیزمان ایران نیستند. کیانوش رستمی: بعضی از نتیجه نگرفتن..

ادامه مطلب

شکایت مجتبی جباری از استقلال دو بار رد شده است است / وثوق احمدی

رئیس کمیته تعیین اوضاع بازیکنان فدراسیون فوتبال می‌گوید باتوجه به اینکه خواسته مجتبی جباری مشخص نبود، شکایت این بازیکن از استقلال جهت دومین بار رد شد. ..

ادامه مطلب

چه باشم چه نباشم امیدوارم به فینال برسیم / طارمی

به گزارش ایسنا، مهدی طارمی در حاشیه تمرین پرسپولیس راجع به محرومیتش، اظهار کرد: خبری نیست. ان شاء الله می رویم و الهلال را می بریم. ان شاء الله الهلال را..

ادامه مطلب

جابر انصاری هم به مصدومان استقلال اضافه شد

به گزارش ایسنا، جابر انصاری که در تمرین روز گذشته استقلال با احساس درد مواجه شده است بود، در تمرین امروز (دوشنبه) به علت مصدومیت با لباس شخصی حاضر شد و ..

ادامه مطلب

«بشار رسن» در پرسپولیس یاد کرار جاسم استقلال را زنده می‌کند؟

هنوز به طور دقیق مشخص نشده که هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس از چه زمانی در تمرینات این تیم شرکت می‌کند. «بشار رسن» در پرسپولیس یاد کرار جا..

ادامه مطلب