بى عيب زندان پزشکی دادگاه قانونی

بى عيب: زندان پزشکی دادگاه قانونی اختلال روانی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات چه باشم چه نباشم امیدوارم به فینال برسیم / طارمی

به گزارش ایسنا، مهدی طارمی در حاشیه تمرین پرسپولیس راجع به محرومیتش، اظهار کرد: خبری نیست. ان شاء الله می رویم و الهلال را می بریم. ان شاء الله الهلال را ببری

چه باشم چه نباشم امیدوارم به فینال برسیم / طارمی

طارمی: چه باشم چه نباشم امیدوارم به فینال برسیم

عبارات مهم : فوتبال

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس می گوید برایش موفقیت پرسپولیس خیلی مهم است.

به گزارش ایسنا، مهدی طارمی در حاشیه تمرین پرسپولیس راجع به محرومیتش، اظهار کرد: خبری نیست. ان شاء الله می رویم و الهلال را می بریم. ان شاء الله الهلال را ببریم و به فینال برویم چه من باشم و چه نباشم باید این اتفاق رخ دهد. ۱۰۰ درصد حکمتی جهت این محرومیت بوده هست. در نهایت در بهمن ماه می توانم دوباره بازی کنم. بازیکنان ما همه سر حال هستند و ان شاء الله می رویم الهلال را شکست می دهیم.

چه باشم چه نباشم امیدوارم به فینال برسیم / طارمی

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: تیم ما روحیه خوبی دارد و با در نظرگرفتن این که هوا شرایط بهتری پیدا کرده است خودمان را آماده بازی می کنیم. امسال هم آقای گلی را می گیرم. جهت من مهم این است که پرسپولیس نتیجه بگیرد و فکر می کنم که در نیم فصل دوم نهایتا در سه یا چهار بازی حضور نداشته باشم. جایگزینان خوبی مثل منشا و علیپور را داریم و حتی وحید امیری هم می تواند در پستم بازی کند.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: در دیدار برگشتمان برابر الهلال در مرحله گروهی برگزار شد باید آنها را شکست می دادیم. حتی خودشان هم به این عنوان اذعان داشتند ولی در بازی اول همه چیز ۵۰ – ۵۰ بود. تیم ما هم بعد از سه سال به آسیا آمده بود و بازی اول برابر الهلال انجام می داد ولی خدا را شکر از گروه اوج آمدیم و در حال حاضر در بین چهار تیم قرار داریم.

به گزارش ایسنا، مهدی طارمی در حاشیه تمرین پرسپولیس راجع به محرومیتش، اظهار کرد: خبری نیست. ان شاء الله می رویم و الهلال را می بریم. ان شاء الله الهلال را ببری

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: درست است که آنها الهلال هستند ولی ما هم پرسپولیس هستیم. می رویم و می بریم ارزش تا خوش حالی کردن یادشان برود. در ابوظبی هواداران زیادی داریم که من واقعا از این عنوان تعجب کردم. قاعدتا در بازی برابر الهلال مثل ورزشگاه آزادی، ورزشگاه پر از تماشاگر می شود.

واژه های کلیدی: فوتبال | مهاجم تیم | پرسپولیس | مهدی طارمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs