بى عيب زندان پزشکی دادگاه قانونی

بى عيب: زندان پزشکی دادگاه قانونی اختلال روانی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث داماد جهت رهایی از دست دختری که قبل از ازدواج با او رابطه داشت، دست به قتل زد

تازه داماد که به بهانه رهایی از مزاحمت‌های علاقه قدیمی‌اش، دسیسه قتل دختر جوان را طراحی و اجرا کرده بود در حالی با حکم قضات دادگاه کیفری استان البرز به قصاص محک

داماد جهت رهایی از دست دختری که قبل از ازدواج با او رابطه داشت، دست به قتل زد

عبارات مهم : جنایت

تازه داماد که به بهانه رهایی از مزاحمت های علاقه قدیمی اش، دسیسه قتل دختر جوان را طراحی و اجرا کرده بود در حالی با حکم قضات دادگاه کیفری استان البرز به قصاص محکوم شد که با گذشت 5 سال از جنایت، هنوز جسد قربانی پیدا نشده است.

کشور عزیزمان ایران نوشت: پیگیری به این پرونده از 22 دی ماه سال 91 و درپی مراجعه مردی میانسال به کلانتری مرکزی ساوجبلاغ در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی با نگرانی از آینده دختر 21 ساله اش گفت: دیروز حوالی ظهر دخترم «آیدا» با عجله از منزل خارج شد و به مادرش گفت تا نیم ساعت دیگر برمی گردد. او گوشی و کیفش را در منزل گذاشت و بدون آنکه حرفی بزند یا رفتاری غیرعادی داشته باشد بیرون رفت ولی متأسفانه هر چه منتظرش ماندیم برنگشت. چند ساعت بعد هم با نگرانی به بیمارستان های اطراف و پزشکی قانونی مراجعه کردیم ولی اثری از او نیافتیم حالا هم مطمئنیم اتفاق بدی جهت دخترمان افتاده است.

وی با ارائه تصویر و مشخصات ظاهری دخترش از پلیس خواست تا دختر گمشده اش را پیدا کنند. همزمان با تشکیل پرونده، پدر آیدا در تحقیقات بعدی به پلیس گفت: دخترم منشی یک دکتر بود و آنطور که شنیده ام یکی از بیماران به او ابراز علاقه کرده و با هم رابطه دوستی داشته اند. همچنین مرد جوانی به نام «رضا» نیز که مدت ها قبل خواستگار دخترم بود و به تازگی ازدواج کرده است یک روز قبل از ناپدیدشدن آیدا به مطب رفته و با هم جر و بحث داشته اند حالا هم به این دو مرد مظنون هستم. کارآگاهان اداره آگاهی هشتگرد با گذشت 3 روز از طرح این شکایت، 2 مظنون پرونده را دستگیر و تحت بازجویی قرار دادند ولی هر 2 منکر دخالت در این ماجرا شدند و به علت نبود دلایل کافی بازپرس نیز آنها را با قرار تأمین آزاد کرد.

داماد جهت رهایی از دست دختری که قبل از ازدواج با او رابطه داشت، دست به قتل زد

تحقیقات پلیسی – قضایی از چندین مظنون دیگر نیز نتیجه ای نداشت تا اینکه با گذشت 4 سال پدر آیدا بار دیگر از بازپرس پرونده درخواست کرد تا «رضا» خواستگار سابق دخترش تحت بازجویی قرار گیرد.

بدین ترتیب متهم جهت دومین بار به شعبه دوم بازپرسی دادسرای ساوجبلاغ احضار شد ولی باز هم منکر ارتباط با دختر گمشده شد ولی با ادامه بازجویی های فنی، پلیسی آخر او لب به اعتراف گشود و به قتل اعتراف کرد و گفت: به آیدا در دوران دبیرستان علاقه مند شده است بودم ولی هنگامی که به سربازی رفتم ارتباط ما قطع شد. بعد از آخر دوره سربازی بار دیگر آیدا را دیدم و علاقه مان تازه شد. با هم قرار ازدواج گذاشتیم ولی دوستانم خبر دادند که او در این مدت تغییرات زیادی کرده و خانواده ام نیز با ازدواج مان بشدت مخالفت کردند.

تازه داماد که به بهانه رهایی از مزاحمت‌های علاقه قدیمی‌اش، دسیسه قتل دختر جوان را طراحی و اجرا کرده بود در حالی با حکم قضات دادگاه کیفری استان البرز به قصاص محک

به همین خاطر با دختر دیگری پای سفره عقد نشستیم که آیدا با شنیدن این خبر شوکه شد. او برایم پیغام های زیادی فرستاد ولی من تصمیم گرفتم زندگی بی دردسری در کنار همسرم را شروع کنم و به همسرم پایبند باشم. مدت ها گذشت و این ماجرا به فراموشی سپرده شد تا اینکه یک روز به طور اتفاقی با آیدا روبه رو شدم و او فهیمد که دنبال کار هستم. همان موقع مدعی شد به کمک یکی از آشنایانش می تواند شغل مناسبی برایم پیدا کند و بدهید ترتیب بار دیگر ارتباط تلفنی ما از سر گرفته شد.

اما آیدا هر بار با یادآوری علاقه گذشته با اصرار از من می خواست از همسرم جدا شوم و با او ازدواج کنم ولی من که عاشق زندگی ام بودم چند بار از او خواستم گذشته را فراموش کند که بر سر همین پرسشها با هم جر و بحث مان شد ولی آیدا باور نمی کرد که جهت هر لحظه این رابطه تمام شده است و هنوز تلاش می کرد تا مرا به سوی خودش برگرداند. به همین خاطر روز اتفاق هنگامی که تماس گرفت و با من قرار ملاقات گذاشت با خشم به آنجا رفتم. او را سوار خودرویم کردم و راهی بیابان های هشتگرد شدم. هنگامی که به محلی خلوت رسیدیم از او خواستم تا چشم هایش را ببندد تا گردنبندی که برایش خریده بودم را به گردنش بیندازم. هنگامی که چشم هایش را بست نوار تسمه ای که داخل خودرویم بود را دور گردنش انداخته و خفه اش کردم بعد هم جسدش را در چاله ای کنار 4 درخت سرو انداختم و به منزل برگشتم.

با اعترافات تلخ مرد 30 ساله کارآگاهان خاص قتل هشتگرد به همراه بازپرس و کارشناسان تشخیص هویت جهت بررسی صحنه جنایت به همراه متهم مهم راهی محل دفن جسد شدند. ولی اثری از 4 درخت قدیمی نبود آیا که در آنجا یک گاوداری بزرگ ساخته شده است بود با این حال به دستور بازرس خاک محل مورد نظر زیر و رو شد تا اینکه ریشه های درختان قدیمی که سر بریده شده است بودند به دست آمد. همچنین تعدادی استخوان پای درختان کشف شد ولی پزشکی قانونی بعد از بررسی استخوان ها اعلام کرد متعلق به انسان نیست. با این وجود عامل جنایت در چند مرحله بازجویی شرح قتل دختر جوان را تشریح و صحنه قتل را بازسازی کرد.

داماد جهت رهایی از دست دختری که قبل از ازدواج با او رابطه داشت، دست به قتل زد

بدین ترتیب قرار مجرمیت اش به اتهام قتل عمد صادر و پرونده جهت محاکمه به شعبه اول کیفری (یک) کرج فرستاده شد.

قاضی «هدایت رنجبر-رئیس» و «ایرج خنکدار و علی یزدان پور» -مستشاران دادگاه عالی جنایی کرج- بعد از برگزاری جلسه محاکمه و با درخواست اولیای دم به اتفاق آرا متهم را به قصاص نفس-اعدام- محکوم کردند.

تازه داماد که به بهانه رهایی از مزاحمت‌های علاقه قدیمی‌اش، دسیسه قتل دختر جوان را طراحی و اجرا کرده بود در حالی با حکم قضات دادگاه کیفری استان البرز به قصاص محک

واژه های کلیدی: جنایت | پرونده | ازدواج | ابراز علاقه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs